середу, 27 лютого 2013 р.

Змагання на першість області до 20 років

Найменша  спортсменка – найсильніша

23-24 лютого 2013 року у м. Жидачеві пройшли змагання з важкої атлетики. Це були: чемпіонат Львівської області серед юніорів до 20 років та відкритий турнір «Юні силачі Жидачева».
Загалом у змаганнях прийняло участь 86 спортсменів з усієї області та гості з м. Виноградова Закарпатської області.
За програмою чемпіонату області серед юніорів розігрувалось 8 комплектів нагород (8 – золотих, 8 – срібних та 8 – бронзових) у особистій першості та по 3 нагороди за командну першість серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) та фізкультурно-спортивних товариств (ФСТ).
І, вже вкотре, кращою спортивною школою стала Львівська ДЮСШ «Енергетик» ЛМР. Яка серед чоловіків виборола 6 (з 8) золотих медалей, 3 срібні та 3 бронзові медалі. А серед дівчат – 2 золоті та 1 срібна медалі.
1-ші місця завоювали:

1.     Зубеніна Вікторія (ДЮСШ «Верховина») паралельний залік ЛДЮСШ «Енергетик» - вагова категорія (в/к) до 40 кг: ривок 28 кг, поштовх 40, сума 68 кг (28+40=68 кг)
2.     Ілечко Олег – в/к до 94 кг: 90+115=205 кг
3.     Косів Олег – в/к до 105 кг: 105+140=245 кг.
3 м. ФСТ «Динамо» - 1482 очки.
На цьому чемпіонаті Львівської області покладено край гегемонії ФСТ «Україна», яка впродовж 15 років не знала поразок. Відтепер, за перемогу треба боротись з ФСТ «Спартак», що вже приміряло лаври чемпіонів і поступатись немає ні найменшого бажання.
У відкритому турнірі «Юні силачі Жидачева» спортсмени змагались лише в особистій першості. Вихованці ЛДЮСШ «Енергетик» вибороли 7 золотих, 9 срібних та 6 бронзових нагород.
Золоті нагороди у:
1.     Олійник Ярини (ДЮСШ «Верховина») паралельний залік ЛДЮСШ «Енергетик» - в/к до 32 кг: 25+35=60 кг
1.     Дідик Галини – в/к до 32 кг: 15+24=39 кг
2.     Зубеніної Вікторії (ДЮСШ «Верховина») паралельний залік ЛДЮСШ «Енергетик» - в/к до 40 кг: 28+40=68 кг
Бронзові нагороди у:
1.     Зазуляка Мирослава (ДЮСШ «Верховина») паралельний залік ЛДЮСШ «Енергетик» - в/к до 34 кг: 17+23=40 кг
2.     Головатого Миколи (ДЮСШ «Верховина») паралельний залік ЛДЮСШ «Енергетик» - в/к до 38 кг: 26+35=61 кг
3.     Марусова Павла – в/к до 50 кг: 41+54=95 кг
4.     Зановяка Андрія – в/к до 56 кг: 57+70=127 кг
5.     Гордишинського Артура – в/к до 62 кг: 86+100=186 кг
6.     Зборовського Олександра – в/к до 77 кг: 85+117=202 кг.
За підсумками турніру провели підрахунок набраних очок згідно Всесвітньої системи Сінклера, яка полягає в тому, що кожна вага тіла (з кроком 100 грамів) має свій коефіцієнт який помножується на підняту вагу штанги у сумі двоборства.
Так от, найсильнішою серед дівчат, а їх у турнірі виступало 10, виявилась спортсменка найменша – Олійник Яринка власна вага якої 29 кг 650 грамів і вона набрала 164 очки.
Серед хлопців абсолютним переможцем став кандидат у майстри спорту України Остафійчук Роман його сума 323 очки.
При нагоді, адміністрація Львівської ДЮСШ «Енергетик» Львівської міської ради хоче висловити вдячність тренерсько-викладацькому колективу за їх плідну працю та фанатичну відданість справі спорту.